
Házirend
Mindenkinek kotelező betartani!!!

Számunkra fontos, ha el jösz hozzánk, akár csak kikapcsolódni vagy egy rendezvényre akkor jól érezd magad.
Nálunk sok állat van, mind baratságos.

Mind két kutya játékos, el vannak más állatokkal, amit mi meg mutatunk nekik, őket nem bántják, ellenben a vadon elő, utcán kóborló állatokat nem engedik be az udvarba. Ha kapun kívülre mennek senkit nem bántanak, csak a keritésen belüli rész az ő területük.
Gyerekeket elfogadják szeretik, játszanak velük.

Az apró kártevő rágcsálókat szedik össze, a farmon tárolt takarmány miatt ez fontos.
Simogatni, játszani lehet velük.



Baromfik elkülönítve vannak, csak akkor jönnek ki a helyükről, ha kiszöknek, ebben az esetben a két kutya segit a behajtásukban. A többi állattal, jól ki jönnek, az embertől tartanak.
Őket is csak felügyelettel lehet etetni.

Etetésük csak a házigazda jelenletében. Kiengedni szigorúan tilos!
Dohányzásra csak az erre kijelölt helyen van lehetőség! A házban szigorúan TILOS, valamint az udvarba is szabályok szerint. Mivel az állatok az egész udver területén jelen vannak, fontos hogy se a cigaretta csikket, se a szemetet ne dobd el csak az erre kihelyezett edénybe, mert az állatok számára ezek károsak lehetnek!
